Specjalista ds. Inwestycji

2023.01.04

Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A. poszukuje Specjalisty ds. Inwestycji

Oferujemy:

  •  umowa o pracę na pełen etat na okres próbny z możliwością przedłużenia,
  •  atrakcyjny system premiowania,
  •  praca w zgranym i przyjaznym zespole,
  •  wsparcie w rozwoju kompetencji.

Ogólny zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja zadań inwestycyjnych i remontowych wykonywanych w systemie zleconym
    i gospodarczym,
  • udział w uzgodnieniach inwestycyjnych z odpowiednimi urzędami i administracją budowlaną celem uzyskania wymaganych prawem decyzji i pozwoleń,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych wykonawcom,
  • sporządzanie opisów technicznych prac remontowych i modernizacyjnych, uzgadnianie technologii wykonywania prac,
  • raportowanie postępów robót remontowych i inwestycyjnych,
  • udział przy opracowywaniu rocznych i wieloletnich planów remontowych i inwestycyjnych,
  • ścisła współpraca z wykonawcami w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej,
  • zabezpieczenie dostaw materiałów pod potrzeby realizowanych remontów i inwestycji,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • kontrolowanie rozliczania rzeczowo-finansowego nadzorowanych prac,
  • nadzór nad kompletnością, jakością i ewidencjonowaniem dokumentacji, w tym odpowiedzialność
    za dokumentację w archiwum wewnętrznym,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie wybranych działań inwestycyjnych i remontowych,
  • bezpośredni nadzór nad podległymi pracownikami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub kierunków pokrewnych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wiedza branżowa z zakresu budownictwa,
  • umiejętności analityczne i odpowiedzialność prowadzone działania,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budownictwa lub podobnym.
  • Termin składania dokumentów: 31.01.2023 r.